Sobota, godz. 17:00 - IV liga, Arka II Gdynia - Potok Pszczółki

Po gładkim zwycięstwie w Gdańsku z Polonią, zaplecze pierwszego zespołu przenosi się na Oksywie, gdzie przy ul. Śmidowicza rozpocznie już dziś o godzinie 17:00 ostatni mecz domowy z Potokiem Pszczółki. Goście stracili szanse na awans, ale zajmują wysoką czwartą lokatę i na pewno nie będą łatwym przeciwnikiem. Liczymy jednak, że na naturalnej nawierzchni nasi piłkarze nie dadzą im szans i odniosą 21. zwycięstwo. Na pewno z zainteresowaniem piłkarze będą też śledzić wyniki bałtyckiej III ligi, gdzie trwa cały czas walka o awans i utrzymanie.

Niedziela, godz. 13:00 - Pomorska Liga Juniorów Starszych, Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia

Jeszcze kilka lat temu ten mecz na pewno wzbudzałby duże emocje, bo szkolenie młodzieży stało wówczas w obu gdyńskich klubach na wyrównanym poziomie. Dziś najlepsi wybierają Arkę, czego efekty widać w tabeli - nasz zespół wygrał wszystkie mecze, niektórymi rywalami zamiata murawę i prowadzi z bilansem 22 zwycięstw (komplet) i 124 zdobytych bramek. Na pewno wielu kibiców pokłada w tej drużynie ogromne nadzieje w związku z Mistrzostwami Polski. Oczywiście derby to derby - jesienią było tylko 2:1 dla Arki.

Niedziela, godz. 14:00 - Pomorska Liga Juniorów C1, Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia

Młodzi Gniewni jadą do Chojnic na mecz z dziesiątą drużyną ligi po zwycięstwo. Na nasz zespół sposób w tej lidze znalazła tylko Lechia, więc w meczu z Chojniczanką Młodzi Gniewni wystąpią w roli faworyta.

Niedziela, godz. 15:00 - Pomorska Liga Juniorów Młodszych, Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia

Nie inaczej przedstawia się sytuacja wśród juniorów młodszych. Bałtyk jest na 9. miejscu w tabeli i wyprzedzają go nawet Olivia Gdańsk czy Rodło Kwidzyn. Arkowcy po prostu muszą wygrać, bo za tydzień grają mecz o wszystko - derby z Lechią, w których tylko zwycięstwo da mistrzostwo Pomorza. Tak emocjonująco zapowiadającego się meczu nie było w rozgrywkach juniorskich już dawno, ale by utrzymać jego wagę, nasi piłkarze muszą ograć Bałtyk w najbliższą niedzielę.

Niedziela, godz. 17:00 - Pomorska Liga Juniorów C2, Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia

Rywal Arki w poprzedniej kolejce pauzował i na pewno przystąpi do tego meczu głodny gry. Arkowcy mają już zapewniony tytuł mistrza i do meczu podejdą na większym luzie, ale z zamiarem odniesienia pewnego zwycięstwa i udowodnienia swojej supremacji w tych rozgrywkach.

Niedziela, godz. 17:00 - I liga, Polonia Bytom - Arka Gdynia

W niedzielę równolegle swoje mecze rozgrywa cała I liga, a jeden z kluczowych pojedynków dla dolnej strefy tabeli odbędzie się w Bytomiu, gdzie grająca o nic Arka zagra z walczącą o przedłużenie nadziei na utrzymanie Polonią. Gospodarzom do zachowania statusu pierwszoligowca potrzeba cudu, a wiele osób, które śledzi polską ligę od lat wie, że takie cuda się nie zdarzają. Niemniej ambitni Poloniści na pewno są faworytem tego meczu i będą walczyć póki szanse na utrzymanie będą choćby matematyczne. Kibiców na pewno ciekawi jak wypadnie Przemek Trytko, który w ostatnich 5 meczach zdobył 3 gole i dochodzi do naprawdę wysokiej formy.