Olimpia Elbląg - Polonia Gdańsk 2:0 (Tiszkiewicz 68, Sulima 73)

W tym meczu Olimpia wystawiła dwie jedenastki. W pierwszej połowie o rozgrywanie piłki dbali aktualny piłkarz Arki (wypożyczony do Olimpii) Paweł Czoska oraz dwóch byłych: Lubomir Lubenow i Maciej Scherfchen. "Czocha" zmarnował najlepszą sytuację Olimpii do przerwy. W drugiej połowie zagrał Adrian Sulima, zdobywając strzałem z kilkunastu metrów swojego drugiego gola w meczach sparingowych.

Zagłębie Lubin ME - Cracovia ME 5:1 (Sołtyński 1, 59, Osyra 50, Rakowski 71, Tomyk 77 - Budziński 24)

Marcin Budziński wyszedł w pierwszym składzie i miał duży udział w sromotnej porażce, jakiej doznała Cracovia w Lubinie. Wypożyczony z Arki zawodnik zdobył w 24 minucie wyrównującą bramkę, ale w drugiej połowie na boisku istniało tylko Zagłębie i ostatecznie Cracovia przegrała 1:5. "Budzik" grał do 88 minuty, oprócz niego w składzie Cracovii z pierwszego zespołu byli Puzigaca i Straus.