Arka Gdynia - Górnik Wałbrzych 4:2 (Więzik 7' 45', Kowalski 51', Rojewski 59'- Morawski 39'k, Moszyk 55'k).

Arka: Juszczyk - Wilczyński (46' Krajanowski), Siebert (46' Mazurkiewicz, 84' Siebert), Łągiewka (46' Płotka), Strzelecki - Kowalski (77' Bułka), Kasperkiewicz (46' Budziński), Kuklis (67' Famulski), Radzewicz -  Prochazka (46' Arifovic) - Więzik (46' Rojewski).

Czerwona kartka: Mazurkiewicz (84')

W czwartym sparingu Arka nareszcie wygrała, aplikując Górnikowi cztery bramki. Do przerwy było 2:1, a oba gole strzelił testowany piłkarz Młodej Ekstraklasy Śląska Wrocław Jakub Więzik. W drugiej połowie trener Nemec przeprowadził szereg zmian, ale to nadal Arka była stroną dominującą i tę część gry takż wygrała 2:1, a Górnik znów trafił z rzutu karnego. W pierwszej połowie sprokurował go testowany Radosław Strzelecki, natomiast w drugiej części gry faulował Michał Płotka. Przy trafieniu na 4:2 swoją pierwszą asystę w Arce zaliczył Marcin Radzewicz, natomiast akcję skutecznie wykończył testowany piłkarz Zagłębia Lubin Łukasz Rojewski.