Rugbiści Arki Gdynia pewnie awansowali do półfinałów Pucharu Polski. Bez problemu pokonali oni w sobotę przeszkodę w postaci Pogoni Siedlce. Gdynianie wygrali na wyjeździe aż 51:10 (34:0). Gdynianie szybko pozbawili złudzeń gospodarzy. Już po pierwszej połowie mecz był praktycznie rozstrzygnięty. Na początku drugiej odsłony Pogoń zdobyła 10 punktów ale nie była w stanie dogonić Arki. Gdynianie szybko odzyskali inicjatywę a w kolejnych minutach żółto-niebiescy próbowali rozmaitych wariantów rozgrywania akcji. Pozwalali też sobie na efektowne i niecodzienne zagrania, które podnosiły atrakcyjność tego jednostronnego spotkania.

ARKA: Ruszkiewicz, Wojaczek, Bartkowiak - Zdunek, Andrzejczuk - Kałduński, Mikołajczyk, Kwiatkowski - Krieczun - Banaszek - Motyl, Chromiński, Garkawyj, Kvernadze, Tsiklauri

Grali również: Kaszubowski, Lignowski, Szczepański, Macoń, Zembroń, M.Dąbrowski, Plichta

Punkty dla Arki: Motyl 10, Kwiatkowski 10, Banaszek 9, Kvernadze 7, Chromiński 5, Tsiklauri 5, Wojaczek 5.
Punkty dla Pogoni: Smoliński 10.