Jarosław Krupski (ur. 7 lipca 1969 w Wejherowie) -  w polskiej ekstraklasie zawodnik GKS Bełchatów, Wisły Płock i Zagłębia Lubin, obecnie jest trenerem bramkarzy w Arce Gdynia.

W latach 1987-1995 był zawodnikiem Arki Gdynia. Do niego należy klubowy rekord pod względem minut bez wpuszczonego gola - 952 minuty. Następnie trafił do Górnika Konin (później pod nazwą Aluminium Konin). Do GKS Bełchatów przeszedł w przerwie zimowej sezonu 1996/1997 i wiosną 1997 debiutował w ekstraklasie. Przeżył wraz z tym zespołem spadek i powrót do ekstraklasy, w 1999 został zawodnikiem płockiej Wisły (wówczas pod nazwą Petro, a w kolejnym sezonie Orlen). Z I ligi spadł kolejno z  zespołem płockim, a w 2003 z Zagłębiem Lubin.

Jesienią 2003 pozostawał bez przynależności klubowej, następnie powrócił do Arki Gdynia. Rundę jesienną sezonu 2005/2006 spędził w  Cartusii Kartuzy.

Do końca 2005 rozegrał w I lidze piłkarskiej 101 spotkań (dodatkowo dwa mecze w  barażach o ekstraklasę). W barwach Arki wystąpił w 133 meczach II-ligowych i 87 III-ligowych, jako rezerwowy miał udział w powrocie Arki do ekstraklasy w 2005, rok wcześniej przyczynił się do utrzymania przez gdynian statusu II-ligowców, dzięki udanym występom w barażach ze Śląskiem Wrocław.

18 marca 2006 zadebiutował w ekstraklasie w barwach Arki Gdynia, w meczu z GKS Bełchatów, wygranym przez Arkę 2:0.Zanotował w niej jeszcze 2 spotkania z  Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin.