Dziś  o godzinie 19 w Ejsmond Pubie odbędzie się spotkanie z trenerami Arki. Trenerzy Dariusz Pasieka i Dariusz Mierzejewski zaprezentują elementy odpraw przedmeczowych, pokażą program do analizy gry zespołów i zawodników oraz odpowiedzą na pytania kibiców.

 

Nie wiemy czemu ma służyć to spotkanie, bo chyba programy do analizy gry nie zdają egazminu, a efekty pracy wszystkich w klubie widzimy, w szczególności patrząc na dramatyczną sytuację Arki w tabeli ekstraklasy oraz niezrozumiałą decyzję o astronomicznej cenie wejściówek na wiosenne mecze Arki.

 

My, kibice Arki Gdynia, uważamy, że w kryzysowej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz ukochany Klub, zdecydowanie bardziej wskazane byłoby otwarte spotkanie kibiców z władzami klubu oraz Dyrektorem Sportowym w celu przedstawienia nam długofalowej wizji budowy silnej Arki po ewentualnym spadku do pierwszej ligi. Nie zamierzamy też zabierać trenerowi cennego czasu, który winien poświęcić na jak najlepsze przygotowanie zespołu do czwartkowego meczu ostatniej szansy z GKS-em Bełchatów.