Relacja Kibiców: Do Głogowa wyruszyliśmy 12 autokarami 2 busami i  dwudziestoma samochodami.Do Głogowa meldujemy się w liczbie 750 osób.W drodze powrotnej jak najbardziej wychodzą na plus panowie niebiescy którzy 2 godziny przytrzymują nas na parkingu pływalni w  Głogowie.Wracając widać było 1,5-2 kilometrowy konwój jadący na sygnałach.Do Wałbrzycha zajeżdżamy leciutko po 23. Ekipy wspierające Gornik: GKS Tychy 30, Slavia okolo 20, Arka 7, Zawisza 4, Gwardia 3.

Pewne zwycięstwo i Gwardia wciąż liczy się w walce o awans do III ligi.

Gwardzistów ok.200, przyjechali 3 autokarami, 2 busami i autami.

Gwardia Koszalin w Drawsku

KSZO Ostrowiec Świetokrzyski - GKS Katowice

Relacja KSZO:  Po ponad trzytygodniowej przerwie spowodowanej żałobą narodową, na mecz z  katowickim GKS-em postanowiło przyjść ok. 1500 widzów. Po udanym kibicowsko meczu z Widzewem, przyszedł bardzo słaby mecz z GieKSą. W  młynie i na stadionie totalny piknik, w pierwszej połowie dopingujemy z  kilkoma dłuższymi przerwami, w drugiej bez dopingu. Wywieszamy jedną flagę. Na boisku remis 1:1, na stadionie totalny piknik i na tym trzeba zakończyć.

Vs

Polonia Bytom - Cracovia Kraków

Nieco ponad 280 osób kibiców Cracovii pojawiło się na Olimpijskiej.

W tym 61 osób z Polonii Warszawa i po kilka osób z Tarnovii i Tyskich.

Polonia prezentuje sektorówkę i transparent "W chwilach próby lepiej być razem".

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Mecz bez kibiców gości.

Wisła Kraków - Lech Poznań

Lech dostał 300 wejściówek na to spotkanie i w tylu zasiadają na sektorze gości. Kibicowsko bez większych emocji poza wyzwiskami Wiślakow w strone Lecha od Amicowcow Wronki itp.

Piłkarsko przesłaby mecz, Lech wciąż walczy o majstra choć jakby coraż badziej tytul na ktory poznaniacy czekają od przeszło 18 lat sie oddala.