Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2:0
Niebiescy przez pierwsze 15 minut nie prowadzą dopingu z uwagi na żałobę po tragedii w kopalni "Wujek". Odpalają też krzyż z wkładów zniczów i wywieszają transparent "Wieczny Odpoczynek Racz Im Dać Panie".
Cracovia dopinguje jedynie przez pierwsze 15 minut - przez które Ruch w znak żałoby siedzi cicho. Po owych 15 minutach Cracovia odpuszcza doping na co Ruch odpowiada "Po co jeździcie, jak na wyjazdach siedzicie!?". Podczas dopingu Cracovia odśpiewuje hymn Polski na co część widowni odpowiada gwizdami. Na sektorze gości ok. 450 kibiców Cracovii w tym ok. 150 Tychy (do 15minuty meczu ochrona nie chciała wpuścić tyszan, przez co Cracovia ściągnęła flagi i chciała opuścić sektor, ale ostatecznie wszyscy weszli).

Odra Wodzisław - Cracovia Kraków 1:0

Na sektorze gości 214 osób w tym 1 Tychy i 4 Arka. Pod koniec mała awantura z ochroną.

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków  0:1

Około 100 kibiców Pasow wybrało sie do Stolicy na mecz ze swoją zgodą Polonią.

Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0:1

O  meczu nie ma się co rozpisywać. Cracovia Pany!

Warto dodać że drużyna Cracovii Młodej Ekstraklasy także wygrała w derbach z Wisłą na stadionie w Zabierzowie 1:0 pomimo że od 7 minuty Cracovia grała w dziesięciu po czerwonej kartce jednego z zawodników Pasów. Po meczu druzyna została przywitana przez kibiców Cracovii po przyjezdzie na swoje obiekty do Krakowa.

Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1:1

Mecz zgodowy na trybunach, wynik remisowy na boisku.