1 Kolejka. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (2:1)

Wachowicz (0:1) Piękniejszego rozpoczęcia rozgrywek od tego, co zrobił Wachowicz, nikt chyba się nie spodziewał. Odebranie piłki na połowie przeciwnika, dwójkowa akcja z Tadasem Labukasem zakończona pierwszym golem w sezonie!

5 Kolejka. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (0:2)

Trytko (0:1) Na kolejną bramkę przyszło nam poczekać aż do 5 kolejki w Lubinie, gdzie wspaniale ugościli nas bracia po szalu. Kiedy na trybunach zabawa trwała w najlepsze, na boisku walczono o cenne ligowe punkty. I tak po indywidualnej akcji Trytki Arka objęła prowadzenie w końcówce pierwszej połowy.

Ława (0:2) Przepiękna bramka zdobyta z rzutu wolnego, pod poprzeczkę. Tego nie ma co opisywać, lepiej obejrzeć powtórkę.

6 Kolejka. Cracovia Kraków - Arka Gdynia (1:1)

Ława (1:1) Kolejna bramka z rzutu wolnego, może już nie tak ładna jak w poprzednim meczu w Lubinie, ale dająca nam kolejny cenny punkt.

8 Kolejka. Polonia Bytom - Arka Gdynia (3:1)

Wachowicz (2:1) Honorowe trafienie dla Arkowców w meczu przyjaźni. Akcja, wydawałoby się skazana na niepowodzenia, daje nam bramkę kontaktową, lecz niestety końcowy wynik nie był dla nas korzystny.

9 Kolejka. Arka Gdynia - Lech Poznań (1:1)

Szmatiuk (1:0) Z Lechem zawsze dobrze nam się grało i tym razem było podobnie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę do bramki strzałem głową kieruje Szmatiuk i Arka obejmuje prowadzenie... aby ostatecznie zremisować.

10 Kolejka. Korona Kielce - Arka Gdynia (1:2)

Lubenow (1:1) Otrzymał piłkę przed polem karnym, zdecydował się na indywidualną akcję, choć obok gotowy do jej wykończenia był Wachowicz. Minął obrońców i oddał strzał, który szczęśliwie zakończył się bramką.

Mrowiec (1:2) Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w polu karnym Korony, sfaulowany został Maciej Szmatiuk. Czerwona kartka dla testowanego niegdyś w Arce Paknysa i Mrowiec zapewnia Arce zwycięstwo.

12 Kolejka. Arka Gdynia - Odra Wodzisław (2:0)

Trytko (1:0) Piękne przyjęcie piłki przez Przemka, ominięcie z pomocą Stojko Sakalijewa czterech piłkarzy Odry i zdecydowane zakończenie akcji bramką. Troszkę szczęścia, ale przede wszystkim determinacja i wspaniała koordynacja pozwoliły na tak korzystne rozpoczęcie meczu.

Trytko (2:0) Nie minęły 3 minuty i Przemek świętował już drugie trafienie. Rzut z autu, przedłużenie główką do Trytki (ponownie Sakalijew) i ten pięknym strzałem pod poprzeczkę ustalił już w 6 minucie wynik meczu. 3 punkty zostają w Gdyni!

14 Kolejka. Piast Gliwice - Arka Gdynia (2:2)

Wilczyński (1:1) Wilczyński dobrze opanował górną piłkę od Ławy i oddał lekko podkręcony strzał na bramkę Piasta. Bramka na remis do szatni - na pewno jedna z najładniejszych z całej rundzie!

Budziński (2:2) kolejna górna piłka, tym razem od Burkhardta do Budzińskiego, niefortunna interwencja Glika, który nastrzelił Budzińskiego, a odbita od niego piłka przelobowała bramkarza Piasta - kolejna bramka do szatni. Determinacja jednak popłaca.

15 Kolejka. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (1:1)

Trytko (1:0) Próba strzału z dystansu Ławy, niestety albo i na szczęscie w obrońców Śląska, piłka trafia do Trytki, który doskonale wie co z nią zrobić. Arka obejmuje prowadzenie już w 3 minucie spotkania.

16 Kolejka. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (1:2)

Wachowicz (1:2) Kolejna wspaniała bramka Wachowicza w najważniejszym meczu dla Arkowców. Potężny strzał zza pola karnego, bez szans Kapsa. Wachowicz pokazuje, że umie strzelać bramki Lechii. Tylko aby w przyszłości strzelał zawsze o jedną więcej!