Arka: Zoch - Wilczyński, Białas, Robakowski, Kowol - Dachowski (46' Kowalczyk), Brodziński, Sulima, Bułka (87' Rzepa) - Kazimierczak (72' Wiśniewski), Czoska (83' Armata)

Cracovia: Pączek – Baliga (46' Misan), Sosnowski, Grzesiak, Kupiec (89' Romanek) - Snadny (63' Tomczuk), Karcz, Grzegorzewski (46' Pieniądz), Jeleń, Dudzic - Kaszuba.

sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk).

Żółte kartki: Wilczyński, Dachowski, Sulima, Rzepa - Jeleń, Karcz.
Czerwona kartka: Karcz (49')

18 min. wynik spotkania otworzył strzałem z pola karnego Bułka.

26 min. goście przeprowadzili w pierwszych 45 minutach w zasadzie tylko jedną akcję, którą sędzia zamienił na karnego w efekcie czego padla bramka. Strzelcem Kaszuba.

45 min. tuż przed przerwą Arkowcy wyszli na prowadzenie, strzał z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie znalazła drogę do siatki rywala. Bramka przypisana na konto Brodzińskiego.

49 min. goście grają w osłabieniu - czerwoną kartką ukarany Karcz.

60 min. na drybling w polu karnym zdecydował się Bułka, rajd zakończony strzałem, pięknym strzałem i 3:1.