logo

Arka Gdynia Northern Poland RepresentativesKim jesteśmy? Jest nas w tej chwili ponad 60 osob i pod tym względem jesteśmy jedną z najliczniejszych zorganizowanych grup działających na Arce. Zdecydowana większość z nas to emigranci, ale są wśród nas także marynarze.
Wystartowaliśmy oficjalnie na początku stycznia 2013 roku. Od tamtej pory z każdym miesiącem jest nas więcej i angażujemy się również w coraz więcej ciekawych inicjatyw, które maja na celu powrót Arki do ścisłej czołówki kibicowskiej Polski.

Naszym zamysłem od początku było wspieranie kibicowsko braci po szalu z północnej Polski. W dzisiejszym świecie niestety wielu rzeczy nie da się zrobić bez odpowiednich finansowych funduszy. Mamy więc swoje obowiązkowe, symboliczne składki. Mamy swoja własną nazwę, herb, gadżety, własne miejsce spotkań w Internecie. Reprezentanci od nas są na większości meczów u siebie, także na wyjazdach i reprezentacji. W tym roku najliczniej spotkaliśmy się przy okazji meczu Anglia-Polska na Wembley!

Mimo, ze wkraczamy w długą, zimową przerwę w rozgrywkach, to nie mamy zamiaru odpuszczać. W tej chwili kończymy jeden projekt a w planach mamy następne. Czy jest możliwość dołączenia się do nas? Oczywiście!

Zapraszamy emigrantów, marynarzy lub osoby, które ze względu na pracę lub naukę poza Gdynia - nie mogą regularnie bywać na meczach. Warunkiem dołączenia do nas jest polecenie przez jednego z członków grupy albo przez osobę znana w środowisku kibicowskim Arki Gdynia. Od początku istnienia mamy swoje jasne i klarowne zasady. Każdy z nas ma równy głos w dyskusji na temat naszych akcji. Jak do tej pory działa to bez zarzutu. Jeśli wiec czujesz, ze mógłbyś dla Arki zrobić więcej, to skontaktuj się z nami.