Gole Szymona Nowickiego i Maksymiliana Hebla dla Gryfa Wejherowo to najważniejsze wydarzenie minionej kolejki, jeśli chodzi o zawodników wypożyczonych z Arki.

I liga

Olimpia Grudziądz bez udziału Bartosza Nowickiego ograła Stomil Olsztyn 1:0.

II liga

Bytovia przegrała na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 2:3. Norbert Hołtyn pojawił się na boisku w 78. minucie, a Fabian Lengiewicz nie zagrał.

Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Gryf Wejherowo, tym razem triumfując w Rzeszowie nad Stalą 2:1. Oba gole dla ekipy Łukasza Kowalskiego strzelili piłkarze wypożyczeni z Arki – Szymon Nowicki i Maksymilian Hebel. Dla 22-letniego ofensywnego pomocnika był to już trzeci gol w tym sezonie w lidze, z kolei dla 20-letniego prawoskrzydłowego – pierwszy. Hebel, Damian LisieckiMariusz Sławek zaliczyli pełne 90 minut, Nowicki został zmieniony w 67. minucie, a Jakub Pek pozostał na ławce rezerwowych.

Olimpia Grudziądz wygrała w delegacji z Pogonią Siedlce 1:0, ale Oskar RykMichał Bednarski pozostali poza orbitą zainteresowań szkoleniowca elblążan.

III liga

Bałtyk Gdynia poległ w Szczecinie w starciu z rezerwami Pogoni 0:3. Mateusz Gułajski wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, Mateusz Węsierski nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Krzysztof Krakowiak rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym przez KP Starogard Gdański 1:1 domowym spotkaniu ze Świtem Skolwin.

Grom Nowy Staw został rozgromiony na własnym boisku przez Radunię Stężyca 0:5. W barwach gości nie wystąpił Michał Molenda. Ostatniego gola dla stężyczan strzelił Filip Burkhardt.