KS Chwaszczyno odniosł bardzo ważne zwycięstwo, pewnie pokonując u siebie Chemika Bydgoszcz 3:1. Wszystkie bramki dla gospodarzy zdobył imponujący formą w tym sezonie Maksymilian Hebel. Pomocnik trafiał do siatki rywali w 13, 20 i 57 (karny) minucie i zszedł z boiska w 89. minucie. Hebel ma w tym sezonie na koncie 15 goli i 10 asyst w 29 występach.

Przy jednej z bramek Heblowi asystował Damian Mosiejko, który obejrzał również żółtą kartkę. Wystąpili także Adam Wolak, Jakub Wawszczyk, Patryk RegulskiMateusz Węsierski (żółta kartka i zmiana w 63. minucie meczu).

KS Chwaszczyno zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 39. punktów. W związku ze spadkiem Kotwicy Kołobrzeg z drugiej ligi, z grupą II trzeciej ligi pożegnają się 4 zespoły.