Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:2 (Gabor 27', Nowicki 83' - Nowakowski 33', 65')

Arka II: Arkadiusz Moczadło - Wiktor Babiński, Dawid Sołdecki, Przemysław Stolc, Marcin Warcholak - Norbert Hołtyn, Michał Nalepa - Adrian Błąd, Szymon Nowicki, Mikołaj Gabor - Josip Barišić

Arka II przed tym spotkaniem była wiceliderem tabeli IV ligi pomorskiej. Stolem zajmował z kolei jedenaste miejsce. Trener Robert Wilczyński otrzymał wsparcie z pierwszej drużyny w liczbie 7 zawodników (wliczając też oficjalnie będącego tam Arkadiusza Moczadłę). W meczu 18. kolejki IV ligi wystąpili grający dzień wcześniej z Lechem Michał Nalepa, będący w kadrze pierwszego zespołu na to spotkanie Stolc, Warcholak i Błąd, a także pominięci przez Grzegorza Nicińskiego Moczadło, Sołdecki i Barišić.

Na prowadzenie wyprowadził Arkę w 27. minucie meczu Mikołaj Gabor. Rywale doprowadzili do wyrównania już sześć minut później po bramce Nowakowskiego, i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Dwadzieścia minut po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Nowakowski. Arkowcy zdołali doprowadzić do wyrównania na siedem minut przed końcem meczu. Zdobywcą bramki ustalającej wynik meczu był Szymon Nowicki, który dobił strzał Dawida Sołdeckiego.